1806J1000221MCTE01 Knowles Syfer CAP FEEDTHRU 220PF 20% 100V 1806 220pF Feed Through Capacitor 100V 300mA 1806 (4516 Metric)
Part Nnumber
1806J1000221MCTE01
Description
CAP FEEDTHRU 220PF 20% 100V 1806 220pF Feed Through Capacitor 100V 300mA 1806 (4516 Metric)
Producer
Knowles Syfer
Basic price
Categories Filters Feed Through Capacitors Manufacturer Knowles Syfer Series EMI Filter Packaging Tape & Reel (TR) Part Status Active Capacitance 220pF Tolerance ±20% Voltage - Rated 100V Current 300mA DC Resistance (DCR) (Max) - Operating Temperature -55°C ~ 125°C Insertion Loss 12dB @ 100MHz Temperature Coefficient C0G, NP0 Ratings - Mounting Type Surface Mount Package / Case 1806 (4516 Metric) Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Height (Max) 0.051" (1.30mm) Thread Size -
Following Parts
Random Products
(keyword 1806J1000221MCTE01 Knowles Syfer CAP FEEDTHRU 220PF 20% 100V 1806 220pF Feed Through Capacitor 100V 300mA 1806 (4516 Metric))