1206J0500473MXTE01 Knowles Syfer CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 1206 0.047µF Feed Through Capacitor 50V 300mA 1206 (3216 Metric)
Part Nnumber
1206J0500473MXTE01
Description
CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 1206 0.047µF Feed Through Capacitor 50V 300mA 1206 (3216 Metric)